Uudised

Koostöö Piip ja Tuut mängumajaga

Alates 2010 aasta lõpust, mil Tallinnas Toompeal avati Piip & Tuut mängumaja, tegutsevad seal regulaarselt ka Eesti Mustkunstnike Liidu mustkunstnikud.

Kuna mängumaja on mõeldud ennekõike lastele, saabki seal peamiselt näha mustkunstietendusi lastele, kus Fred ja Aivar oma maagiliste trikkidega lapsemeelsete teatrisõprade südameid võluvad.

Lasteetendustel regulaarset graafikut ei ole. Et end ajakavaga kursis hoida, jälgige infot Piip ja Tuut mängumaja kodulehelt või Facebookist. Muidugi jõuab info ka Eesti Mustkunstnike Liidu kodulehele. Mõistlik on piletid eelmüügist soetada, kuna senised etendused on olnud väga publikurohked.

Tulevikus saab Piip ja Tuut mängumajas näha ka mustkunsti täiskasvanud publikule. Esimesed etendused annavad Charlekas ja Meelis Kubo Tallinna vanalinna päevade raames 31. mail. ja 1. ning 2. juunil algusega kell 22:00. See, mis täpselt juhutuma hakkab, jäägu hetkel veel saladuseks.

Piip ja Tuut mängumajas on plaanis hakata korraldama ka lõunateatrit. See tähendab seda, et soovijad saavad tulla mängumajja lõunale ning samal ajal lasta oma meelt lahutada. Kindlasti saavad lõunateatri programmi kuuluma ka erinevad mustkunstnikud Eesti Mustkunstnike Liidust.

27.02.2011

Arhiiv

Loe ka