Üritused

“Räpane sessioon”

Meelis Kubo ja Charlekas kehastusid 2009 aasta novebris esmakordselt illegaalseteks kirurgideks ning tõid Cabaret Rhizome‘s lavale teatraalse shokimustkunsti etenduse Räpane sessioon.

Eesmärgiks oli pakkuda publikule täiesti uut ja originaalset mustkunsti, kus läbi shokeerivate ja verdtarretavate muskunstitrikkide toodi lavale õudusfilmilik meelelahutus. Ja publik nautis seda. Etenduse menukust kinnitavad ka artiklid Eesti Ekspressis ja Õhtulehes.

Kogu lavastus on seotud ühtseks tervikuks. Legendi järgi on Dr. Cubo viimased 12 aastat illegaalselt Indoneesias süütutelt inimestelt meeleelundeid ümber lõiganud. Professor Charlekas seevastu tegutses ebaseaduslikult Lõuna-Ameerikas, sooritades võikaid ajuoperatsioone. Kuna jalgealune läks ülalmainitud riikides pikapeale kuumaks, otsustasid kurikuulsad kirurgid tagasi Eestisse kolida ning Cabaret Rhizome’s oma operatsioonisaali taas avada.

“Räpane sessioon” koosneb väikestest etüüdidest, mis pajatavad Cubo ja Charleka veristest tegemistest välismaal. Võigas 1h 15 minutiline etendus sisaldab ohtralt shokeerivat mustkunsti. Kohapeal pannakse põlema vähemalt üks inimene, lastakse maha teine ja lõigatakse otsast arvestatav kogus jäsemeid. Seda kõike kauni muusika ja profesionaalse mustkunsti saatel.

Etendus sobib vaatamiseks alates 14. eluaastast.

Ajakava

Video

Galerii

Meediakajastused

Esinejad