Üritused

11.05.2011. Cabaret Rhizome’i kevadfestival

Maikuus mängis Cabaret Rhizome 8 päeva vältel maha kõik kahe tegevusaasta vältel esietendunud lavastused. Alustati 3. mail ja lõpetati 10. mail. Nagu iga festivaliga, kaasnes ka Cabaret Rhizome Kevadfestivaliga Festivali Klubi (muusikakuulamine ja tantsimine ja kõikvõimalik muu lõbus ajaveetmine).

Läbi aastate on Eesti Mustkunstnike Liidu mustkunstnikud Cabaret Rhizome’s korraldanud väga erinevaid mustkunstiga seotud projekte. Populaarsemateks on kindlasti Dr Cubo ja Professor Charleka Räpane Sessioon ning Mustkunst Lastele. Samuti on tehtud korduvalt close-up ehk lähivaate mustkunsti etendusi, maha peetud Eesti Meistrivõistlused lähivaate mustkunstis ja esinetud ametlikult ja veel rohkem mitte-ametlikult Rhizome’i erinevatel üritustel.

Seekordsel kevadfestivalil näitasid mustkunstnikud erinevaid noppeid kõikidelt etendustelt. Näha sai parimaid trikke Räpaselt Sessioonilt, väljavõtteid lasteetenduselt ja hulganisti juhet kokku jooksutavat lähivaate mustkunsti materjali. Kombineeritud show kestis tund ja 15 minutit ning tähelepanu juhtisid eemale Cabaret Rhizome’i resident-maagid Meelis Kubo ja Karl Eelmaa (Charlekas). Samuti nägi etendusel ka teisi andekaid võlureid Mustkunsnike Liidust – Fred-Erik Johansoni, Aivar Minumetsa ning Kevin-Chrisi.

Mustkunstietendus leidis aset Cabaret Rhizome’s 11. mail kell 19:00.

Rohkem infot Cabaret Rhizome’i kevadfestivali kohta leiab CR koduleheküljelt.

Galerii

Esinejad