Mustkunstnikud

Alex & Steave

Alex ja Steave käisid samas koolis, paralleelklassides. Mõlemad olid huvitatud väga paljudest asjadest, ent eriti huvitas poisse olla alati parim, millega iganes nad ka ei tegelenud.

Olles alati soovinud midagi maagilist ja ebatavalist, viisid otsingud neid mustkunsti juurde. Esmalt näitasid nad trikke oma koolikaaslastele ja sõpradele.

Peagi liiguti edasi tänavatele, et oma ideid ellu viia, ning demonstreeriti oma osavust juhuslikele möödujatele. Sellest ajast on pärit ka Alexi ja Steave esimesed videoklipid.

Aeg möödus ning noormehed jäid õiges kohas õigetele inimestele silma. Alexi ja Steave talenti märgati ning neile anti mustkunstialast tööd. See oli mustkunstiduo karjääri alguseks.

Praeguseks on esinemine klubides ja pidudel andund Alexile ja Steavele meeletu kogemuse. Nende mõttemaailm on muutunud ning nad teevad rasket tööd, pürgides aina edasi, ideaalsuse poole.

Ligi kaks aastat on möödunud ning Alex ja Steave ammutavad iga päevaga uusi kogemusi ning saavad enesekindlust juurde.
Noormeeste tulevikuvisoon on selge – teha kõik, mis võimalik, et pealtvaatajad saaksid nende mustkunsti vaadates unustamatu elamuse kogu eluks.

Alex ja Steave teevad peamiselt lähivaate- ja tänavamustkunsti ning esinevad nii inglise kui ka vene keeles.

Galerii

Kontakt & viited

E-mail: suntwist(at)list.ru
Kanal YouTubes: http://www.youtube.com/user/Molekula000Man

Esinemised

Eesti esimene ametlik close-up ehk lähivaate mustkunsti võistlus toimus 30. mail 2010. Kinnisele üritusele pääsesid vaid osavõtjate lähituttavad ning kutsetega pealtvaatajad. Meeleolukas show Cabaret Rhizome’i hubases saalis kestis pea kaks tundi, mille jooksul sai näha kuut võistlusprogrammi ning kahte demonstratsioonesinemist. Võistlustulle astusid: Tom Pintson Fred-Erik Johanson Alex Mikk Pärg Kevin-Chris Tõnissoo Meelis Kubo Igal artistil [...]