EML

Sõbrad

AMBER

AMBER – The Association of Baltic Illusionists loodi 29. aprillil 2008 läti illusionisti Elena Grigorieva ja leedu mustkunstniku Nikolajus Jegorovas’e poolt. Liit loodi Riia kesklinnas asuvas tuntud restoranis Riga Black Magic. AMBER koondab endas eelkõige profesionaalseid mustkunsnikke Eestist, Lätist, Leedust, Ukrainast ja Venemaalt.
Erich Udrase 70 juubelishow‘l 2009 aasta lõpus sõlmisid Eesti mustkunstnie liit ja AMBER omavahelise ametliku sõpruslepingu. Lepingu eesmärgiks on arendada liitude omavahelisi suhteid, vahetada kogemusi, korraldada ühisvõistlusi ja tunnustada liitudesse kuuluvaid liikmeid.

A.M.B.E.R.

A.M.B.E.R. (Association of Magicians of Baltic – Established in Riga) on Läti vanim mustkunstnike liit. Alates 2002. aastast hakati korraldama iga-aastaseid kohtumisi ning 2008. aasta veebruaris registreeriti klubi ametlikult.
2009. aasta märtsis liituti I.B.M.-ga (International Brotherhood of Magicians), kus ollakse liige nr 376.
2010. aasta alguses on liidul 27 liiget.
A.M.B.E.R. korraldab ka iga-aastast rahvusvahelist mustkunstiüritust ABRAKADABRA.

Bumtsiki

Eesti suurim mustkunstifoorum, Bumtsiki, avati 15. märtsil 2006. Foorumiga on oodatud liituma nii asjaarmastajad kui ka juba professionaalsed mustkunstnikud. End tõestanutele jagatakse abi ja nõuandeid lahkelt ning tänaseks päevaks on mitmest huvilisena liitunud liikmest saanud arvestatavad mustkunstnikud.

Cabaret Rhizome

Cabaret Rhizome sõlmis 2009. aasta sügisel Eesti Mustkunstnike Liiduga vastastikuse abistamise pakti. Nimelt võib alates sama aasta septembrist näha pea igal kuul Cabaret Rhizome hubases keldrisaalis mustkunstietendusi. Saali mugavad diivanid mahutavad vaid 35 pealtvaatajat, seega saab publik maagiale väga lähedal viibida.

Hea Laps

Lasteajakiri “Hea Laps” on ise juba üsna suur laps – 2009. aastal tähistati oma 15. sünnipäeva. Tegu on ainsa Eesti ajakirjaga, kus ilmuvad perioodiliselt mustkunstiartiklid – Liidu liige Ande on juba alates 2004. aastast kaastööd teinud. Ajakirja peatoimetajaks on Leelo Tungal.

Hea Laps

MaagilineMaailm.net on liidu liikmete Meelis Kubo ja Ande kirjutatud mustkunstiraamatu “Lembitu maagiline maailm” juurde kuuluv kodulehekülg. Nagu pealkirigi ütleb, on raamatu peategelaseks Lembit – igati tavaline üheteistkümne aastane poiss, kelle lemmikhobiks on mustkunst. Nii raamatus kui kodulehel tehaksegi Lembitu abiga selle iidse kunstiga tutvust.

Pokershop

Pokkeritarvikute kaubamaja Pokershop on parim ja kvaliteetseimate mängukaartide edasimüüja Eestis. Seetõttu ei ole ka midagi imestada, et liidu liikmed oma varusid just Pokershopi abiga täiendavad.

Taikapiiri

Soome mustkunstnike liit Taikapiiri asutati 16. jaanuaril 1945. aastal. Tänaseks päevaks on liidul täpselt 52 liiget – sama palju, kui on kaardipakis kaate.

Soome mustkunstnike liidu presidendid on olnud:
Julius Sundman 1945-1959
Solmu Mäkelä 1960-1994
Timo Kulmakko 1995-1997
Markku Purho 1998-2003
Timo Kulmakko 2004-2005
Robert Jägerhorn 2006-2009

Üritused

Vaata kõiki

Uudised

Vaata kõiki