Üritused

Kevin Chris – “Uks”

“Kevin Chris – Kogemus” on neljaks peatükiks jagatud sürrealistlik šoki-mustkunsti etendus. Iga peatükk sümboliseerib ühte osa inimese elutsüklist – sünd, elu, surm ja teistpoolsus. Esimene osa nimega “UKS” lavastus Cabaret Rhizomes 2013. aasta oktoobris ja novembris, üheksaks müstiliseks õhtuks. Etendus oli väljamüüdud ning tuleb uuesti lavalaudadele kunagi lähitulevikus.

-

KEVIN CHRIS – “KOGEMUS”
Esimene peatükk, Sünd – “UKS”

Sürrealistlik šoki-mustkunsti etendus “UKS” on nelja seerialise lavastusliku kogemuse esimene peatükk, kus põimuvad reaalsus ja illusioon.

Läbi ukse sisenedes sukeldub vaataja maailma, kus piir tegelikkuse ja hallutsinatsiooni vahel muutub häguseks. See on paik, kus reaalsus ja loogika rebitakse ribadeks ning ühiskondlikutele normidele ei leidu kohta. Etenduse seksuaalne alatoon sümboliseerib meie sisemisi vaoshoitud ihasid ning paneb meid küsimuse ette – mis on õige ja mis on vale? Kust jooksub piir normaalsuse ja tabu vahel?

Psühhedeelses miljöös kogetav rännak demostreerib seda kuidas me loome enda peas illusioone, kuid kui me sellesse illusiooni ise kiivalt usume, kas see on siis ilmtingimata vähem reaalsem, kui reaalsus ise?

Galerii

Meediakajastused

Esinejad