Üritused

14.11.2010. Close-up mustkunstishow

14. novembril, algusega kell 18:00 annavad Cabaret Rhizome’s ainulaadse ühisshow kolm mustkunstimeistrit: Miika Pelkonen Soomest, Charlekas ja Kubo Eestist.

Miika Pelkonen on Soome uue generatsiooni tunnustatud silmamoondaja, kes on viimase kolme aasta jooksul võitnud Soomes märkimisväärseid auhindu, sealhulgas 2008. aasta parim lähivaate ja lavamustkunstnik, 2009. aasta restoranimustkunsti peapreemia ja skandnaavia eripreemia. Miika on korduvalt üles astunud Soome televisioonis ning koostöös Eesti mustkunstnike liiduga on Miika Eestis ka varem esinenud.

Vaata lisa: miikapelkonen.com

Charlekas ja Kubo on tuntud mustkunsti-professorid Eestist. 2009. aastal pärjati Charlekas parima lavamustkunstniku tiitliga ning 2010. aastal võitis Meelis Kubo lähivaate mustkunstiheitluses peaauhinna. Vaata lisa charlekas.com ja miraakel.com.

14. novembril põimuvad nende kolme raskekaalu võluri oskused Kaarli pst 9-19 asuvas Cabaret Rhizome’s selleks, et eirata loodusseadusi ning tuua vaatajateni ainulaadne meelelahutuslik ühisprojekt, kus esitatakse värskeimat mustkunstikraami planeedil.

Piletid on müügis Piletilevi veebipoes ja müügipunktides hinnaga 150.- ja enne etendust vabade kohtade olemasolul kohapeal 175.-

NB! Tegu on ühekordse etendusega ja kohtade arv on piiratud!

Galerii

Esinejad