Üritused

Kogupere etendus “Mustkunst Lastele”

Cabaret Rhizome ja Piip ja Tuut Mängumaja Tallinnas ning Teatri Kodu Tartus kutsuvad külla kõiki teatri- ja mustkunstihuvilisi – taas toimuvad enneolematult põnevad mustkunstietendused kogu perele.

Kogupere etenduses “Mustkunst Lastele” näitavad oma oskusi mustkunstnikud Fred-Erik Johanson ja Aivar Minumets. Kaasahaarav ja lõbus etendus pakub põnevust nii väikestele kui suurtele pealtvaatajatele. Märksõnadeks uskumatud illusioonid, pöörased trikid ja vahva huumor. Seiklus selles maagilises maailmas õpetab meile, et tihti ei ole asjad päris nii nagu nad esmapilgul tunduvad… Etenduse kestus 1 tund. Etendused toimuvad Piip ja Tuut mängumajas (piletid Piletilevist), soovi korral on programmi võimalik ka tellida (fred@mustkunstnik.ee / aivar@foorum.ee).

Etendused Tallinnas, Piip ja Tuut mängumajas

Piletid hinnaga 6 EUR on müügil Piletilevi internetipoes ning müügipunktides ja vabade kohtade olemasolul 30 minutit enne etendust kohapeal. Lapsele kuni 3 a. on sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.

Eelmüügi lõpp Piletilevis on 1 tund enne algust, sissepääs avatakse kell 11:30. Etenduse kestus 1 tund (ilma vaheajata). Ligipääs ratastooliga on olemas.

Etendused Tartus, Teatri Kodus

Piletid hinnaga 5.75 EUR (90 krooni) on müügil Teatri Kodu kassas. Alla 3-aastastele lastele, kes istuvad täiskasvanu süles, on pileti hind 2.23 € (35 krooni). Teatri Kodu kassa on avatud K-P kell 11-18 ja tund enne etendust aadressil Lutsu 2.

Info ja piletite broneerimine telefonil 7461060

Esimesed etendused Tallinnas, Cabaret Rhizomes

Kuula raadioreklaami siit!

Ajakava

Galerii

Esinejad