Mustkunstnikud

Irene Kivaste

Alates aastast 2013, kohe pärast näitlejana Torino Draamakunsti Akadeemia lõpetamist, on Irene teinud koostööd Itaalias Mustkunsti Maailmameistrivõistlused korraldanud agentuuriga “Masters of Magic”. Karjääri algul mustkunstnike assistendina, seejärel professionaalse mustkunstnikuna.

Itaalia parimate mustkunstnike poolt välja koolitatud, avanes tal võimalus nendega ka lava jagada nii Itaalias kui mujal maailmas.

Irene on teinud showsid väga erinevates keskkondades, nii Itaalia prestiizikaimas kasiinos- Casinò de la Vallee, poliitikutele Saksamaal kui ka lastekodudes Aafrikas. Oma kirge ja maagiat on ta jaganud ka mitmes erinevas telesaates nii Eestis kui välismaal. Showsid peale Euroopa ja Aafrika on olnud ka Austraalias ja Indoneesias.

Emotsioone loob ta oma dünaamilise lava showga ning jahmatama paneva lähivaatemustkunstiga.

Elegantsus ja stiil on märksõnad, mis saadavad tema etteasteid ja trikkide esitlust.

Irene peab väga oluliseks oma publikuga energia vahetust ning kontakti loomist. Seepärast meeldib talle publikut võimalikult palju maagia tekkeks kaasa haarata.

Muuta iga üritus unustamatuks ning kinkida igale vaatajale erakordne mälestus – just selle ongi Irene võtnud oma südameasjaks.

Galerii

Kontakt

E-mail: irene.kivaste@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000799253140
Instagram: instagram.com/irene_lifeismagic
YouTube: youtube.com/channel/UCdhlqCoOe6yzMsrI2ucLYYg