Mustkunstnikud

Aleksandr Zamaska

Aleksandr Zamaška on rändav mustkunstnik, kelle seiklus algas ammu enne seda, kui ta oma elu imedele ja illusioonidele pühendas. Oma elus otsustas ta leida õnne, et sellest teistele inimestele rääkida.

Hoolimata oma noorusest, on ta juba palju maailma näinud ning inimesi oma pöörase illusioonide kunstiga üllatanud ning neis imestust tekitanud.

„Mul on väga hea meel, et inimesed on võimelised üllatuma. Ma olen õnnelik, kui näen rõõmsaid ja säravaid nägusid, kellele on elurõõm tagasi tulnud,“ ütles mustkunstnik pärast esinemist Sankt-Peterburi lastekodudes (vaata pilte):

Zamaška Aleksandr on oma rännakutel külastanud:

Indiat

Venemaad

Poolat, Šotimaad, Ukrainat ja mitmeid teisi maagilisi kohti

„Kahjuks ei saa ma igalt oma reisilt mälestusvideot kaasa tuua, ent ma kinnitan, et kui te näeksite reaalset oma silmadega minu esinemist, oleks see unustamatu kogemus,“ ütleb mustkunstnik kavala naeratusega.

Keegi ei tea, kus Aleksandr praegusel hetkel viibib, kuid kindel on see, et tema seiklused alles algavad ja ta ootab kohtumisi just teiega.

Galerii

Kontakt

E-mail: alex@zamashka.ee
Telefon: +37255513188
Kodulehekülg: www.zamashka.ee

Esinemised

31. aprillil möödub 5 aastat Eesti Mustkunstnike Liidu asutamisest. Selle piduliku sündmuse raames annavad Eesti parimad mustkunstnikud 4 avalikku etendust. Etendused toimuvad: 1. mai Piip & Tuut Mängumajas kell 14:00 Kogupere mustkunstietendus, esinevad Fred-Erik Johanson ja Aivar Minumets. Suurepärane meelelahutus, mis sobib igas vanuses lastele ja täiskasvanutele. Pilet 7 2. mai Cabaret Rhizome kell 19:00 [...]